Fiveriders

Fiveriders – absolutní novinka v oblasti posilování, hubnutí a zpevňování postavy!

Stroj Fiveriders umožňuje zábavnou formou komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si zvolíte svým vlastním pohybem. Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů ve vašem těle. Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné. Poslechem hudby vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku. Víc se uvolníte a aniž byste to dělali cíleně, zapojujete více svalů.

 

Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování. Tento hormon je tím, co nás rozesmívá a dělá šťastnými. S tím je spojený adrenalin, který nás dokáže povzbudit k mnohem lepším výkonům a dodává nám energii.

Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký. Klient si sám určuje hranici, kde cvik dokončí. Stroj umožňuje jednorázový i kruhový trénink s trenérem nebo samostatné cvičení. Stroj je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se cvičenec bude jen pohupovat či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiní několik tisíc kroků za cvičební hodinu a udělal pro své tělo obrovský kus práce. Postupně přidává jednotlivé cviky a tím zlepšuje svou fyzickou kondici.

Proč zvolit cvičení na stroji Fiveriders

 • stroj nenamáhá kloubní systém, pohyb je vyvážený, měkký a nepřetěžuje páteř
 • cvičení je přirozené, nenásilné, hravé a není jednotvárné
 • trénink na Fiveriders nabízí mnoho variant a kombinací základních cvičení podle aktuálního fyzického a psychického stavu cvičenců
 • pohybem na stroji Fiveriders účinně aktivujeme hluboký stabilizační systém těla a komplexně ovlivňujeme optimální funkci pohybového aparátu
 • Fiveriders nutí naše tělo pracovat efektivně, dokáže přirozeně zapojit svaly do pohybu ve svalových smyčkách, umí znovu aktivovat svaly, jejichž svalový tonus důsledkem civilizačních vlivů klesá a nenásilně upravovat délku svalů, které mají tendenci ke zkracování, pomáhá koordinovat vznikající svalové dysbalance a optimalizovat narušené pohybové stereotypy
 • stroj využívá k vedení pohybu pouze svalovou sílu cvičenců
 • trénink na fiveriders dokážete velmi dobře vést v předem určené úrovni cvičení, tepovou frekvenci snadno udržíte v tepovém pásmu pro získávání kondice a spalování tuků v organismu
 • při cvičení dochází k posílení vnitřních břišních svalů a napomáhá udržet správné postavení pánve a celého těla

Přístroj spadá do kategorie cvičení s labilním prvkem, které můžeme obecně zařadit do metodiky senzomotorické stimulace. Při houpání dochází k posílení nejen svalů dolních končetin, ale v návaznosti také svalů trupu a při držení rukou rovněž svalů horních končetin. Pro rytmický pohyb je nutné svaly správně koordinovat, což má za následek jejich trénink, při správných polohách je navíc aktivován hluboký stabilizační systém páteře. Přístroj může být využíván v několika rovinách a umožnit tak procvičení všech partií těla.

Pánevní dno

Pánevní dno je jednou z nejdůležitějších struktur lidského těla. Pevné svaly pánevního dna jsou rozhodující pro správnou polohu břišních orgánů, především střev a pohlavních orgánů a pro schopnost sexuální reakce. Pánevní dno se podílí na správném vnitrobřišním tlaku, který pomáhá stabilizovat bederní páteř.

Posílení pánevního dna pomáhá:

 • proti inkontinenci – potíže s udržením moči, stolice a plynů
 • pro zvýšení prožitku sexuálních potřeb
 • pro správné držení těla a život bez bolesti zad
 • při poklesu nebo jiných nesrovnalostech pánevních orgánů ženy (děloha, močový měchýř, pochva, močová trubice, střeva)
 • po porodu
 • při problémech s bederní páteří
 • po gynekologických operacích
 • po operacích prostaty u mužů
 • prevence vzniku hemeroidů
 • u mladších žen jako prevence pro udržení plodu v těhotenství (předčasný porod, potrat)
 • při problémech v menopauze

Tepová frekvence – spalování tuků

Při cvičení je třeba si kontrolovat nejen správné provádění cviků, ale také optimální tepovou frekvenci. Tepová frekvence pro spalování tuků a hubnutí je závislá na vašem věku.

Výpočet optimální tepové frekvence
pro ženy: (226 – věk) × 0,6
pro muže: (220 – věk) × 0,6

Pro efektivní spalování tuků by se měla tepová frekvence pohybovat v rozmezí ± 5 stupňů výsledného čísla. Častou chybou je překročení této frekvence, kdy tělo začíná spalovat cukry místo tuků. Potom místo hubnutí dochází k nárůstu svalové hmoty.

Tělová kosmetika

 • Prohřívací gel – prokrvuje a prohřívá, aktivuje lymfatický systém.
 • Chladící gel – zklidňuje a vypíná pokožku, hydratuje.
 • Výživný a zpevňující krém – hydratuje a vyživuje pokožku, v noci omezuje ukládání tukových buněk – tzv. lipogenese. Ve dne podporuje rozklad zásobních tuků – tzv. lipolýzu.

Ceník Fiveriders

Uvedené ceny jsou za 45 až 50 minut intenzivního tvarování postavy. Při cvičení na strojích Fiveriders též doporučujeme ošetření prohřívací kosmetikou se zábalem pro zvýšení efektu hubnutí, tvarování postavy a odbourání celulitidy.

Jednorázový vstup (1 cvičení 50 min.): 330 Kč / 375 Kč*
Permanentka na 10 cvičení: 2700 Kč / 3065 Kč*
Permanentka pro stálé klienty: 2400 Kč / 2724 Kč*
Plán cvičení na míru a můj osobní dohled při každém cvičení = Dárek pro vás
* Cena pro Benefit Plus

Platnost permanentky je 6 měsíců od zakoupení.
Platnost permanentek zakoupených v akci je vždy uvedena v popisu akce.

Ceník ošetření kosmetikou

krém prohřívací + zábal (před cvičením): 25 Kč
chladivý gel, zklidňující (po cvičení): 25 Kč

Rezervujte si svoji hodinu na telefonu 731 461 502.

Nemůžete-li se dostavit v objednaný čas, je nutné se omluvit 24 hodin před objednaným termínem, nebo domluvit náhradníka – v opačném případě objednaný termín propadá jako vyčerpaný v plné hodnotě.

Certifikát Fiveriders Certifikát Fiveriders 2
Certifikát k provozování stroje Fiveriders jsme získali v roce 2012.

Prohlédněte si všechny certifikáty našeho studia.

 • Ceník

  Zde uvádíme výběr z našich cen. Kompletní ceník najdete vždy na stránce služby.

  Masážeod 550 Kč
  Fiveriders – jednorázový vstup330 Kč
  Rolletic – úvodní hodina190 Kč
  Reiki (25 minut)600 Kč
  Tělesná analýza450 Kč
 • Otevírací doba

  PONDĚLÍ – PÁTEK 9 – 19 hodin
  (dle objednávek)

  Rezervujte si svoji hodinu na telefonu:
  731 461 502

Nabízíme: velmi účinné cvičení na rozrušování vnitřního tuku, lymfatické masáže, termozábaly problematických partií, aplikaci a prodej kvalitní kosmetiky proti celulitidě Guenerve.
ZATOČTE S CELULITIDOU