Reiki

Reiki je životodárná vesmírná energie

REI – znamená vesmír
KI – znamená životní energie

Reiki je účinný systém přírodního léčení staré již několik tisíc let. Bylo znovu objeveno japonským mnichem Mikao Usuim v polovině 19. století.

Energie reiki má pouze pozitivní účinky a působí vždy tam, kde je nejvíce potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny a vše kolem nás, celou planetu Zemi. Energie má schopnost pronikat všemi předměty, materiály i prostorem.

Schopnosti k používání reiki jsou získávány zasvěcením u mistra – učitele. Zasvěcený žák se tak stává kanálem pro energii reiki, která proudí přes korunní čakru do energetických center těla a dále přes ruce přímo na postižené místo léčeného.

Předávání energie reiki je bezpečný způsob léčení a nemůže vyvolat žádné vedlejší účinky. Reiki se dá kombinovat s lékařským ošetřením a léčbou. Touto metodou léčení lze neutralizovat případné negativní účinky léků, zmírnit nebo odstranit případné bolesti zvláště po operacích. Reiki se dostane do každé části těla, regeneruje buňky, revitalizuje celý organismus. Terapeut se neoslabuje, při působení a léčení jím protéká energie, takže se zároveň léčí a dobíjí.

Reiki podporuje tělesný, duševní a duchovní vývoj, obnovuje duševní rovnováhu, podporuje rozpouštění bloků a stresů, posiluje imunitu a spouští samoléčebný proces.

Pro léčení a působení je třeba souhlas klienta – léčeného, u dětí souhlas rodičů!

Působení energie reiki

Přikládáním rukou – na určité části těla nebo přímo na místo bolesti, kam proudí léčebná energie pomáhající k rychlejšímu zotavení, utišení či dokonce odstranění bolesti. Léčebný a posilující vliv je někdy okamžitý.

Dálkový přenos – terapeut se napojí na příjemce reiki – léčeného a pošle energii přímo ke zdroji problému.

K čemu reiki využívám

K ošetření při nachlazení, k běžnému ošetření fyzických potíží, vytažení bolesti z těla. K uvolňování stresů, strachů, bloků a následné nápravě důsledků těchto problémů. K energetickému nabíjení potravin a nápojů, k ošetření zvířat a rostlin. K harmonizaci čaker – rovnoměrnému toku energie v těle. K čištění prostorů, ale také fyzického těla od různých energií, které na člověka působí negativně. K odklonění škodlivých patogenních, geopatogenních a psychogenních zón – způsobujících poruchy spánku a různé nemoce.

Reiki lze spojit s kteroukoliv masáží, kdy se masáž stává účinnější a příjemnější.

S energií reiki pracuji každý den – několikrát denně, již několik let.

Jsme na živu díky životní energii, která neustále protéká našimi energetickými centry – čakrami do celého těla. Tato životní energie vyživuje orgány a buňky našeho těla, podporuje je v jejich vitálních funkcích. Pokud je tok energie v těle narušen, způsobuje to snížení funkce jednoho či více orgánů a tkání fyzického těla. Je-li tok narušen delší dobu, vznikne v těle nemoc.

Ceník reiki terapie a masáže

Terapie Reiki (25 minut): 600 Kč / 681 Kč*
Terapie Reiki (50 minut): 1000 Kč / 1135 Kč*
Energetické rovnání páteře (cca 50 min.): 1000 Kč / 1135 Kč*
Energetická výživa na míru, vytažení bolesti: 200 Kč / 227 Kč*
* Cena pro Benefit Plus

Rezervujte si svoji hodinu na telefonu 731 461 502.

Nemůžete-li se dostavit v objednaný čas, je nutné se omluvit 24 hodin před objednaným termínem, nebo domluvit náhradníka – v opačném případě objednaný termín propadá jako vyčerpaný v plné hodnotě.

Certifikát 1. stupeň Reiki Certifikát 2. stupeň Reiki Certifikát 3. stupeň Reiki
Certifikáty všech stupňů Reiki jsem získala v letech 2005 až 2006.

Prohlédněte si všechny certifikáty našeho studia.

 • Ceník

  Zde uvádíme výběr z našich cen. Kompletní ceník najdete vždy na stránce služby.

  Masážeod 550 Kč
  Fiveriders – jednorázový vstup330 Kč
  Rolletic – úvodní hodina190 Kč
  Reiki (25 minut)600 Kč
  Tělesná analýza450 Kč
 • Otevírací doba

  PONDĚLÍ – PÁTEK 9 – 19 hodin
  (dle objednávek)

  Rezervujte si svoji hodinu na telefonu:
  731 461 502

U nás cvičíte pod dohledem certifikované trenérky ZDARMA. Sestavení cvičebního plánu na míru – řešení problematických partií. Hlídáme vaši tepovou frekvenci pro efektivní spalování tuků a hubnutí. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, staňte se členkou našeho studia.
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, HUBNUTÍ POD DOHLEDEM
Cvičení na stroji Fiveriders